על הקליניקה

 הקליניקה שלי ממוקמת בפרדס חנה, בקליניקה אני פוגשת נשים, גברים וזוגות לתהליכים אישיים. הקליניקה משמשת אותנו "כמקדש" שבו נכבד אחד את הגבולות של השני. הרעיון הוא לצאת למסע שבו לומדים להקשיב לגוף, להעלות את האנרגיה המינית ולילמוד מיניות מקודשת ובריאה (טנטרה), לצלול פנימה דרך עבודת מודעות ולהשתחרר מדפוסים ישנים ומאמונות שלא משרתות אותנו יותר, בכל מה שקשור למין, מיניות ולגוף. איך עושים את זה? עבודה אנרגטית, מגע, נשימות, שיחרור חסימות, דמיון מודרך ועוד.

נשים:

אני מאמינה שלכל אישה יש את הזכות הבסיסית לעונג, תשוקה וסיפוק מיני. במידה ואת חווה קושי רגשי, פיזי או אחר את מוזמנת להגיע לקליניקה למסע אישי במרחב מכיל ומוגן. מתאים לאישה בכל גיל ובכל שלב במעגל החיים, נשים בתהליכי פרידה או לאחר פרידה, נשים בזוגיות שרוצות להעצים את הקשר האינטימי, לנשים שחוו פגיעה מינית ולנשים שרוצות להכיר את עצמן יותר טוב.

גברים:

אני מאמינה שלכל גבר יש את הזכות הבסיסית לחיים של סיפוק, תשוקה ומיניות בריאה וטובה. המפגשים מתאימים לגברים בכל שלב במעגלי החיים. המפגשים מיועדים לכל גבר שמעוניין בתהליך משמעותי במגוון נושאים החל מתפקוד מיני תקין, דרך שיפור האינטימיות והחוויה המינית במערכות יחסים ועד העצמה מינית שתשפיע על כל דפוסי החיים, היצירתיות וההנאה.

זוגות:

המפגשים מיועדים לזוגות שחווים שחיקה בזוגיות לאורך השנים ומעוניינים להעמיק את האינטימיות הזוגית ולשפר את החוויה המינית. אני מאמינה שזוגות שבוחרים לחיות יחד לאורך שנים ראויים לחיים מלאים תשוקה ומיניות בריאה. כמו כן, אני מלווה זוגות שמעוניינים לפתוח את הקשר בצורה מיטיבה, מלווה בתקשורת מקרבת ואותנטית.

© 2023 by Avigayil Heimowitz.

Proudly created with Wix.com

צור קשר